فولکس واگن آپ تیون ۳۲۶POWER

باید نگاهی به رینگ های زیبای ورکویلز (WorkWheels) نصب شده روی این فولکس واگن بیندازید تا متوجه شوید چقدر برای اسپرت کردن خودروهای جوان پسند پتانسیل دارند؟ در این مقاله با عنوان ” فولکس واگن آپ تیون ۳۲۶POWER ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

این فولکس واگن آپ (Up) به رینگ های ۱۶ اینچی پنج پره مقعر با پیچ های صورتی بیرون زده (دو سر رزوه) که نام تیونر به رنگ سفید بر آنها نقش بسته، مجهز است. گلگیرهای این تیون عریض نشده؛ پس برای این که تایرهای سایز ۴۰R16/185 زیر گلگیرها جا بگیرند، سیستم تعلیق دست کاری شده و چرخ ها به سمت زیر گل گیر خمیده شده اند.

فولکس واگن آپ تیون 326POWER

تیونر این فولکس آپ جذاب، شرکت «۳۲۶ پاور» است که اگر چه در ظاهر خودرو به جز رینگ تغییر زیادی نداده اما داخل آن را برای مسابقه به میزان کافی تغییر داده است. نمای داخل اتاق تیون با چرم قرمز خوش رنگی در بخش صندلی و رودریها تزیین شده اما داشبورد همچنان مشکی است و حفاظ واژگونی هم به رنگ مشکی در سراسر اتاق کشیده شده است.

صندلی های مسابقه ای «پراید» که از چارچوب الیاف کربنی ساخته شده و با چرم قرمز تزیین شده اند چشم نواز ترین عنصر داخلی این Up منحصر به فرد به شمار می روند. نکته جالب این که صندلی ها و تاقچه عقب با وجود حفاظ واژگونی حفظ شده و حتی قرمز شده اند.

 

 

pictures: stancenation.com
عنوان: فولکس واگن آپ تیون ۳۲۶POWER
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

مقاله پیشنهادی:   نگاهی به خودروهای سریع و خشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *