تیونینگ رنجروور توسط افضل خان

افضل خان تیونر انگلیسی و مالک برند Kahn علاقه خاصی به رنجروور، دیگر برند هموطنش در صنعت خودرو دارد. تازه ترین دست کاری خان روی رنجروور را در تصاویر این صفحه می بینید. رنگ ماشین کاملا به مشکی ساتن با نام Volcanic Rock تغییر یافته، ولی سقف و هواخورهای سه تایی گل گیر جلو، مشکی پیانویی براق رنگ آمیزی شده اند. در این مقاله با عنوان ” تیونینگ رنجروور توسط افضل خان ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

نمای داخلی تیونینگ رنجروور توسط افضل خان-tuningcars

در نمای جلوی این ماشین قدرتمند با موتور پنج لیتری سوپرشارژ هشت سیلندر، جلوپنجره جدید و ساده ای نصب شده که یک قاب مستطیل درون مستطیل دیگری است. سایر اجزای جدید کربنی در قسمت زیرین سپر و هواخورها افزوده شده اند و همگی در نهایت سادگی، اما تاثیرگذار هستند.

گلگیرهای عریض به بدنه اضافه شده و رینگ ۲۳ اینچ مورد علاقه خان با طرح ۱۰ پره Y زیر آنها کار شده است. سیلندرهای ترمز پشت این رینگها طلایی شده اند تا به چشم بیایند. نکته جالب عقب ماشین اگزوزهای دوبل طرفینی هستند که داخل آنها وجود دارد. این طرح قبلا روی اگزوز پیکان جوانان دیده می شد و برای ایرانیها یک نوستالژی است.

نمای پشتی تیونینگ رنجروور توسط افضل خان-tuningcars

اتاق رنجروور خان هم با چرم صورتی تزیین شده که طرح بند ساعتی آن روی صندلی ها شادابی و هیجان خاصی به اتاق می بخشد. فرمان، داشبورد، رودریها و کنسول (که قسمت زیردستی آن را جای دستکش یا Glove Box مینامند) نیز از چرم صورتی بی نصیب نمانده اند. پدال های آلومینیومی اسپرت را به این ترکیب اضافه کنید و از رنجروور خان با نام Autobiography Pace Car لذت ببرید.

مقاله پیشنهادی:   مرسدس بنز CLK تیونینگ Sarto Racing

 

 

عنوان: تیونینگ رنجروور توسط افضل خان
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *