برترین های رینگ و رنگ در سال ۲۰۱۴

در این مقاله با عنوان ” برترین های رینگ و رنگ در سال ۲۰۱۴ ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

 

لامبوی کهکشانی

پروژه گالکسی (کهکشان) نام یک پروژه رنگ آمیزی بدنه است که توسط شرکت کانادایی DXSC (مخفف خودروهای دولوکس و سوپر کار) روی ایک لامبورگینی آونتادور رودستر پیاده سازی شد.

 

لامبوی پوست ماری

این البته روکشی از جنس پوست مار واقعی نیست اما چرم مصنوعی مشابه پوست مار به رنگ مشکی است که در سراسر بدنه این لامبو آونتادور کشیده شده است و تلفیق آن با نوار آبی رنگ وسط، جلوه اسپرتی بی همتایی به این لامبو بخشید. کار زیبای سی ال اتو دکوراسیون حقیقتا در سال ۲۰۱۴ بی نظیر بود.

 

لامبوی پلنگی

در سال میلادی گذشته، شرکت آمریکایی ال بی ورکز یک لامبورگینی مورسیه لاگو را به شکل پلنگی تیزدندان رنگ آمیزی کرد. این پلنگ وحشی با آن دندان های تیز نصب شده روی کاپوت و سپر جلو، آماده دریدن هر رقیبی است!

 

قرمز کروم

رنگ آمیزی کرومی، حس درگیر شدن با فلز را به بیننده می دهد. برخی تیونرها آبی کرومی را به آن افزودند که جلوه اسپرت تری داشت اما در سال ۲۰۱۴ شرکت پرینت تک پرمیوم رنگ قرمز کروم را به رنگ های خودرو افزود. این رنگ روی فراری اف اف تیون نوویتک روسو به زیبایی هرچه تمام تر نشست.

 

باک شفاف

برخی از موتورسوارها برای آن که بدانند چند لیتر بنزین توی باک دارند، موتورشان را به شدت تکان می دهند تا صدای برهم خوردن بنزین را بشنوند! یک تیونر، این مشکل را با ساختن باک شفاف حل کرد؛ هم زیبایی و هم کار کرد؟

مقاله پیشنهادی:   تویوتا کمری اسلیپر تیون شرکتی

 

رینگ بدون پره

شرکت بلک باکس ریشتر با تخصص پوشش های بدنه با الهام از فیلم معروف ترون یک پوشش خاص سفید با تکه های چهارگوش رنگی برای فولکس گلف معرفی کرد. اما آن چه بیش از این پوشش بی نظیر به چشم آمد رینگهای شفاف (ترانسپارنت) بدون پره آن بود که سیستم ترمز را بی واسطه در دید قرار میداد و گویا چرخ بر روی باد می گشت! این رینگها کار شرکت لوکارسین بود.

 

بال عظیم پورشه

یک تیونر ژاپنی با استفاده از یک بال عظیم سه تکه، پورشه خود را تیون کرده است. البته او ضمن معرفی، تاکید خود را روی رینگ های عمیق حاشیه دار ۱۸ اینچی «ورک» متمرکز ساخت اما از بال به آن عظمت مگر میتوان گذشت!

 

تهاجمی ترین رینگ

عنوان تهاجمی ترین رینگ سال ۲۰۱۴ می رسد به رینگ های مسی رنگ پنج پره شرکت فولک ریسینگ. این رینگهای ۱۹ اینچی با پیچهای نوک تیز بیرون زده، کاملا توان نابود کردن تایر حریفان را در جدال های سرعت و سبقت دارند!

 

آبی المپیکی

رنگ آبی المپیکی یا «اسمرف بلو» توسط شرکت ری استایل برای آئودی اس۵ پیشنهاد شد. آبی اگرچه جزء رنگ های اول انتخابی اروپایی ها نیست اما چنین ابتکاراتی می تواند توجه مردم را به این رنگ عمیق اسپرتی جلب کند.

 

نازک نارنجی!

و عنوان نازک نارنجی ترین و پرتقالی ترین رینگ سال به این رنگ آمیزی هیجان انگیز از شوابن فولیا، تیونر آلمانی رسید.

 

مشکی – مسی

تلفيق ۲۰ اینچی رنگ مشکی روی پره و مسی در حاشیه عمیق رینگ یکی از ابداعات رینگ ساز نه چندان معروف یعنی نسن بود که با طرح ۵٫۰V2S|S روی یک نیسان خوش درخشید. به این تلفيق زیبا خوب نگاه کنید!

مقاله پیشنهادی:   مزدا آر ایکس ۸ تیون هارم ون هک

 

پلنگ صورتی

دخترانه ترین اسپرت با رینگ و رنگ صورتی که البته روی یک خودروی استیشن پیاده شده است!

 

عنوان: برترین های رینگ و رنگ در سال ۲۰۱۴
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *