توفان به مرسدس رسید

جی- پاور G – Power تیونر معروف ب ام و که معمولا محصولاتش را با نام هاریکن یا توفان می شناسیم برای اولین بار سراغ مرسدس AMG GT رفته است. این امر نشانگر ظرفیت بالای مرسدس AMG GT به عنوان یک رقیب جدی برای ب ام و هم هست. در این مقاله با عنوان ” توفان به مرسدس رسید ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

تیون جی پاور بر روی مرسدس AMG اجزای جذابی در بدنه دارد، اما بیشتر مایلیم روی نقطه قوت و تمایز آن که تمایز جی پاور هم هست، تاکید کنیم؛ یعنی تیون موتور. قدرت این مرسدس با تغییرات اعمال شده از جمله تغییر برنامه رایانه ای و نصب مجموعه الکترونیکی مختص تیونر به نام ماژول بای ترونیک پنج، ۱۴۸ اسب بخار افزایش یافته و به ۶۱۰ اسب رسیده است. گشتاور نیز بهبود یافته و تا ۷۵۵ نیوتن متر در ۶۵۰۰ دور در دقیقه افزایش یافته است. این امکان سبب شده شتاب صفر تا ۱۰۰ ماشین ۰٫۴ ثانیه بهبود پیدا کرده و به ۳٫۶ ثانیه برسد.

تیونینگ بنز توسط g-power-tuningcars

جی پاور یک دست رینگ فوق العاده جذاب مشکی سایز ۲۰ اینچ در جلو و ۲۱ اینچ در عقب با طرح پنج پره جفتی برای این ماشین انتخاب کرده که به هاریکن RR ارایه مشهورند و تایرهای سایز ۲۷۵ در ۲۰ در ۳۰ در جلو و سایز ۳۰۵ در ۲۱ در ۲۵ در محور عقب روی آنها نصب شده است.

تیونر آلمانی در بدنه هم چند تغییر ایجاد کرده؛ از جمله بالچه کربنی زیر سپر و لبه های هواخور سپر جلو، رکاب کربنی جدید، بال عقب کربنی بر روی دو پایه و نیز تیره کردن سراگزوزهای ذوزنقه.

مقاله پیشنهادی:   سوبارو WRX 2006 تیونینگ دامیان گرانت

اگر مشتری شده اید باید به عرض برسانم جی پاور به مناسبت فرارسیدن سال نو میلادی تخفیف خوبی برای این مجموعه تیون ارایه کرده و قیمت آن را از ۳۰۴۹ یورو به ۲۵۹۳ یورو کاهش داده است. بشتابید!

 

 

عنوان: توفان به مرسدس رسید
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *