سوبارو WRX 2006 تیونینگ دامیان گرانت

دامیان گرانت اهل آلاسکا خودروی سوبارو WRX STi سفید رنگ مدل ۲۰۰۶ خود را به شکلی جذاب اسپرت کرده که می تواند الگویی برای اسپرت کردن خودروهای دست دوم امروزی در کشورمان باشد. این سوبارو که به ایک جانور قطبی شبیه شده، در نمای جلو فقط جلوپنجره و هواخور زیرین دارد و از هواخورهای جانبی در سپر جلو خبری نیست و شاید همین تغییر، متمایز کننده تیون دامیان از سایر تیون های مشابه است. یک کاپوت جدید با یک هواخور افقی عریض در وسط از دیگر نکات قابل اشاره در طراحی سوباروی دامیان است.  در این مقاله با عنوان ” سوبارو WRX 2006 تیونینگ دامیان گرانت ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

سوبارو WRX 2006 تیونینگ دامیان گرانت

یک بالچه مشکی کربنی زیر سپر جلو قرار دارد اما بالچه زیر سپر عقب قطعه ای تقریبا هم اندازه سپر است که می تواند نمای عقب را در ذهن بیننده تا ابد ماندگار سازد. گلگیرها عريض شده اند و ارتقاع خودرو کاهش یافته و در همین حال ركاب مشکی جدیدی زیر درها به زمین می ساید.

رینگهای آوانگارد اف ۲۲۰ سفید رنگ ۱۰ پره ریز با پیچهای آلن قرمز و حاشیه براق کرومی ۱۸ اینچی از دیگر مختصات این جانور قطبی هستند.

در صندوق عقب و در باک مشکی شده و سراگزوز قطور مشکی از دیگر تغییرات ظاهری جانور قطبی هستند.
در داخل هم تغییرات لازم از جمله در فرمان هیدرولیک و صندلی ها برای اهدای حس مسابقه به راننده انجام شده است ضمن آن که موتور با تغییرات گسترده ای برای شرکت در مسابقات سریع آماده شده اما میزان افزایش خروجی موتور ذکر نشده است.

مقاله پیشنهادی:   آئودی آر۸ فرمان راست تیون ویلنر

 

 

pictures: stancenation.com
عنوان: سوبارو WRX 2006 تیونینگ دامیان گرانت
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *