جیپ گراند Cherokee SRT8 تیونینگ RTC

دایناسور وحشی و خون آشام یعنی تیرانوزروس بار دیگر در روسیه مشاهده شد! جیپ گراند چروکی اس آرتی۸ توسط RTC مخفف «شرکت تیونینگ روس» که خود، متخصص پوشش بدنه خودروهاست، تیون شده و یک تبلیغ درست و حسابی برای این شرکت محسوب می شود. در این مقاله با عنوان ” جیپ گراند Cherokee SRT8 تیونینگ RTC ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

«تیرانوس» که از نام یک نوع دایناسور برگرفته شده است، برای این جیپ شاسی بلند انتخاب شده و شرکت رنگید (Renegade) روسیه برخی اجزای آن همچون کاپوت را طراحی کرده اند. کاپوت دارای سه هواخور است که یکی در وسط و دو تای دیگر در طرفین آن به صورتی مورب قرار گرفته اند و جلوه خاص و منحصر به فردی دارند. اما نمای خشن جلو مدیون سپر تهاجمی با هواخورهای وسیع است که یک جفت چراغ ال ایی دی ترسناک آن را تکمیل می کند.

جیپ گراند Cherokee SRT8 تیونینگ RTC-tuningcars

اگزوزهای دوبل فولادین ساخت «بور لا» هم خروجی موتور ۶٫۴ لیتری هشت سیلندر تیرانوس را به بیرون هدایت می کند و برای آن باید ۱۰۸۳ دلار بپردازید. پوشش نقره ای ساتن هم که کار تیونر اصلی یعنی RTC است.

دو بال ظریف کربنی در انتهای سقف و میانه در صندوق، جریان هوا را روی بدنه تیرانوس کنترل می کنند و این در حالی است که هوا در اطراف بدنه جانبی روی گلگیرهای عریض میسرد و از ركابها به انتها میخزد. کل مجموعه تیون تیرانوس شش هزار دلار قیمت خورده است.

 

 

عنوان: جیپ گراند Cherokee SRT8 تیونینگ RTC
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

مقاله پیشنهادی:   تسلا الکتریکی تیون اس اس کاستمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *