مرسدس بنز CLK تیونینگ Sarto Racing

شرکت «سارتو ریسینگ» تیونر اهل کالیفرنیا یک بنز سیال کی را به نحو متمایز و جذابی آماده مسابقات سرعت کرده است. CLK سارتو در وهله اول، به جای چهار چراغ سه چراغ در جلو دارد و یکی از چشم های کوچکش را تخلیه کرده اند تا به جایش هواخور قرار دهند!
در این مقاله با عنوان ” مرسدس بنز CLK تیونینگ Sarto Racing ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

این مرسدس سرخ رنگ مسابقه ای، جهش ژنتیکی در نمای جلو دارد که شامل سپر جدید با هواخورهای وسیع تر و یک بالچه پهن زیر سپر است که با گیره هایی فلزی به سپر متصل شده است. به جای گیره فلزی مخصوص بکسل خودرو (هم در جلو و هم در عقب) دو نوار زرد الیاف کربنی خودنمایی می کند.

مرسدس بنز CLK تیونینگ Sarto Racing

رینگ های Enkei کد RS۰۵RR سایز ۱۸ اینچ مشکی با سیلندرهای زرد رنگ ترمز از دیگر مختصات بنز سارتو ریسینگ است. جلوه داخلی CLK از آن نمای لوکس مرسدس خارج شده و کاملا به حالت مسابقه ای در آمده به خصوص حفاظ واژگونی، فرمان «مومو»، صندلی های مسابقه ای براید زتا۳ و کمربندهای تاكاتا به رنگ سبز که با چرم مشکی رودریها و صندلی ها و کلیدهای قرمز روی داشبورد تضاد جالبی دارد.

گلگیرهای عریض که روی بدنه پیچ شده اند، بال وسیع در انتهای خودرو و پخش کننده هوای کربنی ظریف زیر سپر عقب از دیگر اجزای سیال کی سارتو ریسینگ هستند.

Sarto در زبان ایتالیایی به معنای «خياط» است.

 

 

 

pictures: speedhunters.com
عنوان: مرسدس بنز CLK تیونینگ Sarto Racing
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

مقاله پیشنهادی:   توفان به مرسدس رسید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *