تیونینگ لکسوس LC500 توسط WALD

رسول رازقندی از همان تابستان ۲۰۰۵ که برند لکسوس در ژاپن متولد شد، مشخص بود که یک برند لوکس و پیشتاز به عرصه آمده است. بلافاصله تیونرها هم دست به کار شدند و مجموعه های جذاب متعددی برای این برند خلق کردند که بهترین آنها را «والد» WALD تیونر ژاپنی عرضه کرده است. در این مقاله با عنوان ” تیونینگ لکسوس LC500 توسط WALD ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

جدیدترین محصول والد، مجموعه تیون بسیار جذابی است که برای لکسوس ال سی۵۰۰ معرفی کرده است. این مجموعه شبیه لباس رزم ساموراییهاست و از تضاد زیبای اجزای مشکی کربنی با بدنه سفید بهره می برد. نمای جلو با یک بالچه کربنی که طرفین آن در بالا با LEDهای روزنمای چهارتایی تزیین شده متمایز میشود. هواخورهای عمودی سپر لبه دار شده اند و یک قطعه سبیل مانند، این لبه ها را قطع می کند.

گلگیرهای عریض، رکاب آیرودینامیک جدید ویک دست رینگ اسپرت پنج پره طرح نمای جانبی را می سازند.

اما نمای عقب مانند بیشتر کارهای والد بی نظیر است؛ یک پخش کننده هوای وسیع و تهاجمی با دو سراگزوز ذوزنقه روی هم که بالایی کوچک تر از پایینی است، در دو طرف به چشم می آیند. بالای این بخش، مشابه جلو، دو قطعه تزیینی عمودی مقسم دار اضافه شده و اندکی بالاتر، یک بال فوق العاده ظریف در لبه در صندوق کار شده است. چراغ های عقب نیز لبه دار شده اند تا با اجزای کربنی تیون در نمای یادشده هارمونی پیدا کنند.

بدون تردید، لکسوس ال سی۵۰۰ با این مجموعه تیون، دل علاقه مندانش را بیش از پیش خواهد ربود.

مقاله پیشنهادی:   مرسدس بنز S63 AMG کوپه تیون منصوری

 

 

عنوان: تیونینگ لکسوس LC500 توسط WALD
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *