لامبورگینی آونتادور تیونینگ دی ام سی

لامبورگینی آونتادور با خروجی ۷۰۰ اسب بخار و چهره خشمگین و غریبش که به یک بیگانه فضایی می ماند، به حد کافی متمایز است وای به روزی که تیونری مانند دی ام سی هم دستی بر آن بکشد! در این مقاله با عنوان ” لامبورگینی آونتادور تیونینگ دی ام سی ” با وبسایت سفارشی سازی خودرو TuningCars.ir همراه باشید.

مهاجم فضایی دی ام سی حالا با تغییراتی که روی موتور ۱۲ سیلندر آن صورت گرفته ۹۸۸ اسب بخار قدرت خروجی دارد، به علاوه در بدنه هم تغییرات گسترده تهاجمی صورت گرفته است. یک بالچه فوق عریض کربنی زیر سپر جلو، طول بدنه را بیش از ۲۰ سانتی متر افزایش داده است. دو بالچه کوچک مانند سبیل های تاب داده در جوانب این بالچه روی سپر کار شده که هوا را به خوبی اطراف لامبو به جریان می اندازند.

لامبورگینی آونتادور تیونینگ دی ام سی tuningcars.ir

رینگ های عنکبوتی مشکی براق معروف طرح دی ام سی روی این آونتادور قرمز رنگ می درخشند. همچنین یک بال وسیع به وسعت بال یک هواپیمای کوچک در انتهای لامبو روی دو پایه بلند نصب شده است.
اما نمای عقب، متمایزترین جلوه آونتادور دی ام سی است: یک پخش کننده وسیع هوا که مقسمهای آن سبب افزایش طول بدنه در عقب شده اند و مثلث های کربنی که بالای سراگزوز پهن ذوزنقه ای جاخوش کرده اند.

آونتادور دی ام سی ۲۹۰ هزار دلار برچسب قیمت خورده است.

 

 

pictures: topspeed.com
عنوان: لامبورگینی آونتادور تیونینگ دی ام سی
منبع: هفته نامه ایرانخودرو

مقاله پیشنهادی:   نگاهی به خودروهای سریع و خشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *